Klub Seniora

Zajęcia w ramach Klubu Seniora odbywają się w dwa ostatnie piątki miesiąca o godz. 18:30 w świetlicy socjoterapeutycznej Kartuskiego Centrum Caritas (nad zakrystią kościoła św. Wojciecha w Kartuzach).

Spotykamy się na zajęciach i warsztatach psychologicznych, gdzie rozmawiamy o emocjach, pasjach i trudnościach. Uczymy się budować relacje – ze współmałżonkiem, z dziećmi, wnukami i lokalnym społeczeństwem. Wspólnie spędzamy dobry czas przy kawie, herbacie i kawałku ciasta.

W Klubie działamy jednak nie tylko o umysł, ale i o ciało. Znajdujemy czas na spacery, sesje fotograficzne na łonie natury, a nawet karaoke. Regularnie organizujemy wyjazdy integracyjne – do najróżniejszych miejsc związanych z kulturą, historią i przyrodą.

Na aktywność i spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno!

Jak zapisać się do Klubu?

Wystarczy przyjść na piątkowe spotkanie 🙂

Kierownik Klubu Seniora – Monika Miłejko (693-870-700)