Szukasz pracy? – skontaktuj się z nami

Hospicjum Stacjonarne Dom Nadziei w Kartuzach
Leśna 5, Kartuzy
umowa zlecenie/kontrakt B2B

Opis stanowiska

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe pielęgniarskie,
  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w opiece pielęgniarskiej (mile widziane doświadczenie w zakresie opieki paliatywnej),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, według grafiku (zapewniamy stałą, 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).

Zakres zadań:

• stała, bezpośrednia opieka nad pacjentami,
  • wykonywanie świadczeń na zlecenie lekarza (rehabilitacyjnych i leczniczych),
  • przygotowywanie i podawanie leków, pobieranie materiałów do badań,
  • obsługa aparatury i urządzeń specjalistycznych,
  • wprowadzanie usprawnień oraz nowych metod pielęgnacyjnych optymalizujących poziom opieki nad pacjentem,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej i pielęgniarskiej w systemie informatycznym,
  • współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.

Oferujemy:

• umowę zlecenia lub kontrakt,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbycia kursów lub szkoleń,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania (wynagrodzenie zależy od liczby zrealizowanych dyżurów w miesiącu),
  • niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc innych pielęgniarek, lekarzy, specjalistów oraz opiekunów,
  • pracę w profesjonalnym, wykształconym zespole, w przyjaznym otoczeniu.

Po analizie CV zadzwonimy do wybranych kandydatów, a następnie zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV na adres e-mail: biuro@caritas-kartuzy.pl w tytule maila wpisując “Rekrutacja – Pielęgniarka Hospicjum Stacjonarne”.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Kartuskie Centrum Caritas, z siedzibą w Kartuzach, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Zgodę możesz wycofać w każdym czasie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, jakiego dokonaliśmy na jej podstawie zanim ją wycofałeś. W tym celu skontaktuj się z naszym IOD:

• listownie na adres: ul. Leśna 5, 83-300 Kartuzy,
  • przez e-mail: iod@caritas-kartuzy.pl
  • telefonicznie: 510 823 974

Opiekun medyczny

Hospicjum Stacjonarne Dom Nadziei w Kartuzach
Leśna 5, Kartuzy
umowa zlecenie

Opis stanowiska

Wymagania:

• wykształcenie co najmniej średnie,
  • ukończona trzysemestralna szkoła policealna i zdobyte uprawnienia z kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w opiece (mile widziane doświadczenie w zakresie opieki paliatywnej),

Zakres zadań:

• odciążenie pielęgniarek i pomoc w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych oraz zaspokajanie podstawowych potrzeb pacjenta,
  • wykonywanie świadczeń na zlecenie pielęgniarek lub lekarzy,
  • dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych (ciśnienie krwi, tętno, oddech, temperatura ciała),
  • rozpoznawanie  i rozwiązywanie problemów opiekuńczych pacjentów hospicjum,
  • pomaganie pacjentom w zaspakajaniu potrzeb biologicznych i psychospołecznych (mycie, czesanie, wydalanie, odżywianie, utrzymywanie sprawności ruchowej, użytkowanie przedmiotów ortopedycznych i sprzętu rehabilitacyjnego, zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności higienicznych),
  • asystowanie pielęgniarce i innemu personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych,
  • konserwacja, dezynfekcja przyborów i narzędzi stosowanych podczas wykonywania świadczeń,
  • podejmowanie współpracy z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym podczas świadczenia usług z zakresu opieki medycznej,
  • w razie możliwości, aktywizacja pacjentów do zwiększenia swojej samodzielności życiowej,
  • pomoc pacjentowi w komunikowaniu się z rodziną, zespołem hospicjum oraz innymi pacjentami, udzielanie wsparcia emocjonalnego,
  • wykonywanie czynności porządkowych, związanych z utrzymaniem czystości i estetyki najbliższego otoczenia pacjenta.

Oferujemy:

• umowę zlecenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbycia kursów lub szkoleń,
  • niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc pielęgniarek, lekarzy, specjalistów oraz innych opiekunów,
  • pracę w profesjonalnym, wykształconym zespole, w przyjaznym otoczeniu.

Po analizie CV zadzwonimy do wybranych kandydatów, a następnie zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV na adres e-mail: biuro@caritas-kartuzy.pl w tytule maila wpisując “Rekrutacja – Opiekun Hospicjum Stacjonarne”.

• listownie na adres: ul. Leśna 5, 83-300 Kartuzy,
  • przez e-mail: iod@caritas-kartuzy.pl
  • telefonicznie: 510 823 974

biuro@caritas-kartuzy.pl